Typografická beseda

Konec spolupráce s Advokátní kanceláří Srna/ legal

L

 Dne 24.1.2020 jsme uzavřeli smlouvu s Advokátní kanceláří/ dále AK/ Srna /legal. S JUDr Hološovou jsme se domluvili na ukončení spolupráce z důvodu zdravotních problémů. S AK Srna/legal jsme potřebovali vytvořit podmínky k realizaci Valné hromady, tkzv. per rolam, tzn. elektronicky. Po kauze” Kolegiální vyjednávání v STC Praha” , bohužel, AK Srna/legal přestala s námi komunikovat a dodnes nevíme z jaké příčiny. Proto jsme s AK Srna/legal 29.9.2020 vypověděli smlouvu. Ovšem před námi byla výzva realizovat VH per rolam. Jen díky JUDr Hološové,  i přes zdravotní problémy, se podařilo VH per rolam uskutečnit. Bohužel máme nyní zkušenost, že není právník jako právník.

O nás

Vážené kolegyně, vážení kolegové. Právě jste navštívili stránky “Typografická Beseda, odborový svaz pracujících v polygrafii v Čechách, na Moravě a ve Slezsku”.

Obraťte se na nás se svými problémy na vašich pracovištích a ve vašich organizací, a my se budeme snažit vám pomoci v rámci našich možností, pomocí našich právníků a našeho kolektivu kolegiálního shromáždění, předsedy i sekretariátu svazu.

Úřední hodiny

Předseda a sekretariát budou každou středu od 8.00 - 16.00 ve své kanceláři
v 5. patře Domu odborových svazů

Kde nás najdete

Klatovská tř.76, 30100 Plzeň

Klatovská tř.76,
30100 Plzeň

Copyright © 2020 Typografická Beseda