Typografická beseda

Projekt BIDI 3

Projektem BIDI 3 usilují sociální partneři – OS Typografická Beseda a Svaz poygrafických podnikatelů v platformě polygrafie o zlepšení pracovních podmínek pro zaměstnance ve vyšším věku. Je důležité najít pro tyto zaměstnance návod, jak zůstat ve hře i ve vyšším věku, jak prodat své zkušenosti. Je nutné sledovat vývoj technologií, což v polygrafii,která se vyvíjí velmi rychlým tempem,je nesmírně důležité. Snažit se zdokonalovat ve své profesi i získat znalost cizích jazyků, neustále získávat znalosti v IT technologií a tím neustále podporovat svoje sebevědomí a víru ve své schopnosti.A právě v tomto projektu se snažíme různými způsoby výzkumu získat poznatky pracovníků v této profesi a dále s nimi pracovat.

O nás

Vážené kolegyně, vážení kolegové. Právě jste navštívili stránky “Typografická Beseda, odborový svaz pracujících v polygrafii v Čechách, na Moravě a ve Slezsku”.

Obraťte se na nás se svými problémy na vašich pracovištích a ve vašich organizací, a my se budeme snažit vám pomoci v rámci našich možností, pomocí našich právníků a našeho kolektivu kolegiálního shromáždění, předsedy i sekretariátu svazu.

Úřední hodiny

Předseda a sekretariát budou každou středu od 8.00 - 16.00 ve své kanceláři
v 5. patře Domu odborových svazů

Kde nás najdete

Klatovská tř.76, 30100 Plzeň

Klatovská tř.76,
30100 Plzeň

Copyright © 2020 Typografická Beseda